Betyg 5 av 5
2
Visa detaljer

ASTERA bestickset 16 delar

549 SEK

Ursprungligt pris 549 SEK

Dela upp köpet med Elpy.
Betala från 76 kr/mån.
Läs mer

Elpy

Slut i lager

Outlet

Fynda populära märken till riktigt bra priser!

ASTERA bestickset 16 delar

Bestick från Jotex

Bestickset i 16 delar i rak och stilren design med rundad form på sked och gaffel. Innehåller gaffel, kniv, sked och tesked, 4 av varje. ASTERA är i en modernare stil, med en avskalad design.

Material: Rostfritt stål.
Storlek: Kniv 23 cm, 80 g. Gaffel 21,1 cm, 48 g. Sked 21,1 cm, 58 g. Tesked 14,4 cm, 22g.
Skötselråd: Handdisk. Ej mikrovågsugn.
Tips/råd: Förgyll dukningen med servetter av textil, det ger en festlig känsla.

Inspireras av våra kunders favoriter & shoppa stilen

#homeroomse